עיצוב לוגו לחברת ההפקה הטלוויזיונית - אבוט רייפ המאירי (מפיקי הישרדות)
קונספט, עיצוב ותכנות אתר האינטרנט
לחברת ההפקה הטלוויזיונית - אבוט רייפ המאירי (מפיקי הישרדות)

www.abotreifhameiri.com


אבוט רייף המאירי - case study

 

 

 
הרקע
 

 
אבוט רייפ המאירי, חברת ההפקות הגדולה בישראל פועלת בשלוש חטיבות- הפקת תכניות טלוויזיה, הפקת סרטים והפקת אירועים מסחריים ופרטיים.

 
החברה אחראית על הפקתן של כמה מתכניות הטלוויזיה המצליחות בישראל, ביניהן "הישרדות", "הרווק", "היפה והחנון" ועוד. לאחרונה הקימה החברה סניף נוסף בלוס אנג'לס, ארה"ב.

 
החברה, בבעלות מוטי רייפ, גיא המאירי ואיתן אבוט-אולפני מימד, נדרשה למיתוג כולל אשר ישקף את ערכיה וייצגה באופן שוטף בשוק המקומי ובחו"ל.

 
מוטי רייפ - מבעלי חברת אבוט רייפ המאירי:

 
"...כאחד מבעלי חברת הפקה יוצרת, אני נדרש לגוון ולהחליף את ספקי העבודה שלי כדי להתחדש ולהפתיע. הספק הקריאייטיבי היחיד המלווה אותנו מיום הקמת החברה ומיתוגה, היא אירית חיון, שמצליחה להפתיע, ליצור ולרגש כל פעם מחדש."

 האתגר


עם הקמת החברה והתפתחותה לחטיבות השונות: טלוויזיה, סרטים ואירועים, הוחלט לבחון את המותג ולהגדיר לו שפה ייחודית המותאמת לצרכים המקומיים והבינלאומיים.


התוצאה


מהיכרות מעמיקה עם בעלי החברה, הוחלט לאמץ את האופן הייחודי שבו משתמש מוטי רייפ בכתיבת אותיות תחיליות גם בסופי מילים. ה"פ" של רייפ הפכה לעוגן הגרפי של המיתוג. מהלך המיתוג כלל פיתוח זהות מיתוגית בעלת צביון ייחודי אשר משמשת את החברה בכל הממשקים הקיימים וממשיך להיות רלוונטי עם צמיחתה והתפתחותה של החברה לתחומים נוספים.

 


אבוט רייפ המאירי

חברת הפקה טלוויזיונית (מפיקי הישרדות, היפה והחנון ועוד)
.