עיצוב לוגו לרשת התכשיטים המובילה והגדולה בישראל - ג.ר.א.ס
מתוך ספר המותג
עיצוב ספר תדמית מהודר לרשת התכשיטים - ג.ר.א.ס
עיצוב נקודות מכירה לרשת התכשיטים המובילה בישראל - ג.ר.א.ס
קונספט, עיצוב ותכנות אתר האינטרנט
לרשת התכשיטים המובילה בישראל - ג.ר.א.ס

עיצוב עמוד פייסבוק לחברת ג.ר.א.ס
עיצוב עמוד פייסבוק לקמפיין של ג.ר.א.ס YOUNG
קמפיין מודעות תדמית לרשת התכשיטים המובילה בישראל  -  ג.ר.א.ס


ג.ר.א.ס - case study

הרקע

רשת ג.ר.א.ס הינה הרשת הקמעונאית המובילה בישראל בתחום תכשיטי הזהב והכסף ומשמשת במה לצורפים ואמנים ישראלים. לרשת 75 סניפים ברחבי הארץ והיא משיקה אחת לשבוע, כ- 52 פעמים בשנה, סדרת תכשיטים חדשה בעיצוב ישראלי במהדורה מוגבלת.

ארתור בוקסר – בעלים של חברת ג.ר.א.ס:
"...בעבודה מעמיקה ויסודית הצליחה אירית חיון לפצח את נכסיות המותג ג.ר.א.ס ולהטמיע בו רלוונטיות ועדכניות בתהליך מיתוג מחדש. עם הרבה כישרון, תעוזה וצוות מצוין הגיע ג.ר.א.ס לתוצאה מושלמת, מעוצבת ומוקפדת וזאת בהתמדה חסרת פשרות ולאורך זמן."

האתגר

לאחר 20 שנות פעילות נקבע, כי בכדי להמשיך את הדיאלוג עם הלקוחות הוותיקים ולרקום מערכת יחסים עם לקוחות פוטנציאלים, יש לבצע מיתוג מחדש, לרעננו ולהפכו לעדכני, מגובש ומתאים לקהלי היעד השונים.


התוצאה

במחקר מקיף ומעמיק שערכנו, גילינו כי קיים פער גדול בין הדרך שבה נתפס המותג, לבין איכות המוצרים והמבחר. במהלך אסטרטגי כולל, הוחלט על תהליך של מיתוג מחדש, המבוסס על התחדשות, יוקרתיות ומקוריות, תוך שמירה על נכסיות המותג כישראלי, שורשי, בעל גאווה מקומית.

המהלך כלל פיתוח שפה ויזואלית בעלת עקרונות ברורים ובצביון מיוחד. עוצבו: לוגו חדש, אריזות חדשות, גריד פרסומי למודעות מכירתיות ותדמיתיות, הפקת סרטונים לטלוויזיה, אתר אינטרנט ופיתוח אלמנטים שיווקים לנקודות המכירה.

כמו כן, המהלך כלל עיצוב מחדש של כל חנויות הרשת להעצמת המותג וחווית הקנייה.

רשת ג.ר.א.ס עברה מתיחת פנים משמעותית, אשר שינתה את הדרך שבה נתפס המותג. מאגר הלקוחות התרחב והתחדש והרשת הרחיבה את פריסתה ל-75 סניפים ברחבי הארץ. במקביל רכשה החברה, בעיצומו של התהליך את החברה הממשלתית למדליות ולמטבעות וניכסה לעצמה את מוטיב הישראליות – "ג.ר.א.ס – אומנות ישראלית".

ג.ר.א.ס

רשת התכשיטים המובילה והגדולה בישראל
.