עיצוב לוגו ל"בית של איפור" ורד ספיבק
עיצוב סדרת מוצרי איפור מבית האיפור ורד ספיבק

עיצוב קטלוג תדמיתי לליין מוצרי האיפור - ורד ספיבק

קונספט, עיצוב ותכנות אתר האינטרנט "בית של איפור" - ורד ספיבק


ורד ספיבק - case study

הרקע

בית של איפור- סטודיו מוביל בבעלות ורד ספיבק, מבכירות המאפרים בארץ.

במשך שנים, איפרה ורד את טובי השחקנים והדוגמנים בארץ, ונבחרה לאפר בקמפיינים הנחשקים בתעשיית הפרסום. לאחר 13 שנה ,הקימה את "ורד ספיבק - בית של איפור" בתל אביב ושקדה על פיתוח ליין מוצרים הנושא את שמה.

ורד ספיבק - בית של איפור:

"...כבר בהיכרותי הראשונה שלי עם אירית לפני מספר שנים, הבנתי שמדובר בחיבור ארוך טווח, לאן ‏שאוביל את העסק שלי, היא תעמוד ותהייה לצידי. אירית וצוותה ניחנים בחוש אסתטי מהמעלה ‏הראשונה ובעלי רגישות לפרטים הקטנים ורק הם מבינים את השיגעון שלי לשלמות. זהו חיבור ‏מקצועי ואישי שמקדם את העסק שלי, ומאפשר לי להגשים חלומות. תהליך המיתוג והשפה הגרפית שהוגדרה לעסק שלי, ייחודית ומגובשת וככזו מצליחה להתחדש ולרגש בכל פעם מחדש".

האתגר

עם פתיחת הסטודיו לאיפור של ורד ספיבק, מבכירות המאפרים בארץ בתחום היופי והאופנה, עלה הצורך בבניית אישיות והתוויית מערכת כללים למותג ושמירה על בידולו וייחודו.
 התוצאה

הסיסמא שנבחרה להוביל את המותג הינה "ורד ספיבק - בית של איפור". ההתחייבות למקום ביתי באווירה אינטימית, שימשה השראה בפיתוח השפה הגרפית ששאבה את סגנונה מאירופה הקלאסית, בגישה הנוסטלגית-רומנטית. נעשה שילוב בין טקסטורות, חומרים ומשחק צבעים רומנטי: שמנת מיושנת, תכלת, ירוק מעושן, וורוד עתיק. צבעים שכאילו נבחרו בתאורת עששיות. האלמנטים הדקורטיביים בהשראת טפטים בעלי טאץ' אירופאי, המעטרים גם את חלל הסטודיו.

תהליך המיתוג כלל עיצוב לוגו, מגוון אלמנטים תקשורתיים עם לקוחות פוטנציאלים, עיצוב אתר אינטרנט תדמיתי-מכירתי, עיצוב ליין מוצרים הנושא את שמה של המאפרת, קטלוג מוצרים תדמיתי נילווה וקמפיינים פרסומיים. מערכת האלמנטים הגרפיים משלימה את החוויה הייחודית במקום.

ורד ספיבק

"בית של איפור"
.