עיצוב לוגו למעצב השיער והמאפר מהמובילים בארץ - מיקי בוגנים
עיצוב קולקציית מוצרי איפור מקצועיים מבית מיקי בוגנים
קמפיין מודעות תדמית לבכיר המאפרים ומעצבי השיער בארץ – מיקי בוגנים
קונספט, עיצוב ותכנות אתר האינטרנט
לבכיר מעצבי השיער והמאפרים בארץ - מיקי בוגנים

www.mikibuganim.com


מיקי בוגנים - case study

הרקע

עם פריצתו לעולם האופנה והיופי, בלט מיקי בוגנים כמעצב שיער יוצא דופן וכבעל אישיות שקשה להתעלם מנוכחותה. היה ברור שמדובר בכוכב. לשנים, התברר שאכן כך הדבר וכיום מיקי בוגנים הוא ממובילי תעשיית היופי בארץ.

מיקי בוגנים הוא אחד ממעצבי השיער והמאפרים המצליחים בישראל. הוא איש אופנה ומנחה טלוויזיה, מוביל טרנדים ודעת קהל ובעל השפעה עצומה על תחום היופי בישראל.

לאחרונה, הקים את ה"אקדמיה למקצועות האיפור" תחת מותג האם - "מיקי בוגנים".


"...הכרתי את אירית כשהייתי בתחילת דרכי, כאדם שרק מעיז לחלום היתה זו אירית ‏שהבינה אותי במדויק. וממש כך עוד ללא סטודיו וכמעט ללא הכרה כבר אחזתי בלוגו של מלך ‏בעיצובה....סליחה על חוסר הצניעות זה רק כי הלוגו שלי דומה לכתר. העסק שלי צמח יחד ובמקביל ‏לסטודיו אירית חיון. אירית מספקת מענה לכל החלומות והקפריזות שלי ומזה שנים מלווה את עסקיי בפעילות רחבת היקף ובשותפות מלאה. ‏המיוחד באירית שעל אף התרחבות הסטודיו שלה הכל נשאר כל כך אישי, מבחינתי, איתה! השמיים הם ‏הגבול".
 
 האתגר

ליצור תדמית מבודלת ובולטת בתחום האופנה והיופי לאמן בעל אישיות ססגונית וכוכבות מלידה.

התוצאה

שיתוף הפעולה בין סטודיו אירית חיון למיקי בוגנים החל עוד כשמיקי היה מעצב שיער בהפקות ותצוגות אופנה. אירית, שכבר אז זיהתה אותו ככוכב, לא היססה להכתיר אותו כמלך של תחום האופנה והיופי, החלטה שהגשימה את עצמה תוך זמן קצר.

הלוגו שעוצב, המורכב מאותיות שמו ומשדר מלכותיות עם הרמיזה לכתר, משלב גבריות ונשיות במבנה טיפוגרפי מיוחד. הלוגו משקף את מיקי בצורה מושלמת: לוגו חזק, ייחודי ובעל שלמות לא מתפשרת.

לאורך השנים, סטודיו אירית חיון מלווה את המותג במגוון ממשקים פרסומיים ושיווקים, כולל אתר אינטרנט ברוח המותג.
 
 

מיקי בוגנים

בכיר מעצבי השיער והמאפרים בארץ
.