עיצוב לוגו לחברת מערכות "בית חכם" - ‪ KAHANE ABB
קונספט ועיצוב ביתן למערכות "הבית החכם" של חברת ‪KAHANE ABB
(בתערוכת העיצוב קאזה היוקרתית)
קונספט, עיצוב ותכנות אתר האינטרנט
לחברת מערכות "בית חכם" –KAHANE ABB

kahaneabb.co.il


CASE STUDY – KAHANE ABB


הרקע


חברת כהנא נוסדה ב-1935 והינה בין הוותיקות בענף החשמל והבקרה בארץ.


חטיבת הבית החכם KAHANE ABB מספקת פתרונות איכותיים בתחום הבקרה לבתים פרטיים, בנייה רוויה ומבני ציבור ומשמשת כנציגה בלעדית של מותגים בינלאומיים מובילים בתחום.


ענף הבית החכם תפס תאוצה בעשור האחרון, עם התחזקות הענף, חלה עלייה במספר החברות המתחרות בתחום, ובדמיון המסרים התקשורתיים שלהם. ההחלטה למתג את החטיבה ולבדלה מן המתחרים, התמקדה בהבלטת מתן השירות לצרכן  תוך העצמת חוזקות המותג אל מול הצרכנים.


רועי כהנא בעלי KAHANE ABB:


"...טיפול צמוד ומסור, בלוחות זמנים צפופים וכמעט בלתי אפשריים, לא מנעו מאירית חיון ומצוות הסטודיו לדבוק במקצועיות הבלתי מתפשרת והירידה לפרטים, ולהוביל אותנו לתהליך המיתוג של החברה, שכלל בין היתר חשיבה וניתוח אסטרטגי, עיצוב לוגו החברה, הגדרת הזהות הויזואלית, ביתן לתערוכה, קטלוג מרשים ועוד. אנו רואים בסטודיו שותפים מלאים לעשייה בטווח הרחוק".

 

האתגר


חברה בעלת מוניטין של מעל ל-70 שנה, מרחיבה את פלטפורמת הפעילות שלה בהקמת חטיבה המטפלת בתחום הבית החכם. נדרש מיתוג לחטיבה הצעירה הנושאת את דגל השירות והמצוינות של חברת האם.


היה צורך להתגבר על החסם ששרר בקרב הצרכנים למערכות הבית החכם המתקדמות ולקדם דיאלוג עם הלקוחות הפוטנציאליים, וזאת תוך בידול המותג מן המתחרים ומיצובו בצמרת התחום.


התוצאה‏


בתהליך אסטרטגי מעמיק נותחה מורשת המותג והסביבה התחרותית. לאור זיהוי החוזקות של המותג לצד החסמים הקיימים בקרב הלקוחות הפוטנציאליים, ניכר היה כי KAHANE ABB הינה החברה היחידה המספקת פתרון טכנולוגי איכותי לצד רמת שירות ויושרה גבוהים במיוחד.


מכאן גובש רעיון המותג: KAHANE ABB Smart & Friendly Home המציב את דגל הידידותיות, הנוחות, והשירות בחזית החברה.


עוצב לוגו המאחד את שם המותג כהנא לצד לוגו הקונצרן הבינ"ל ABB , אותו הם מייצגים באופן בלעדי בישראל בתחום הבית החכם. פותחה שפה תקשורתית ייחודית שבאה לידי ביטוי בכל הממשקים השיווקיים: קטלוג מהודר, ניירת החברה, אתר אינטרנט וביתן לתערוכה.


לאחרונה, נפתח חלל תצוגה מרשים בהרצליה-פיתוח המציג באופן מרשים את יכולות החברה ונושא בגאון את שפת המותג החדשה.

KAHANE ABB

חברת מערכות "בית חכם"
.